MedinnaНова джерельна питна вода з меланіном AquaMelan на фестивалі VIRA FEST у Чигирині - Medinna

Нова джерельна питна вода з меланіном AquaMelan на фестивалі VIRA FEST у Чигирині

Фестиваль VIRA FEST відгримів у першій козацькій столиці 26-27 травня і став однією з найпомітніших масових дійств в Україні. Більше 20 заходів на одній локації зібрали понад 15 тисяч гостей.

Фестиваль VIRA FEST зібрав гостей у першій козацькій столиці вже втретє та запропонував новий формат родинного відпо Резиденції Богдана Хмельницького, що стала центром подій, було розгорнуто десятки локацій – від ярмарку до контактного зоопарку, від креативної території Представництва Європейського Союзу в Україні і до квесткімнати в Резиденції Богдана Хмельницького.

Завершення першого фестивального дня було украй драйвовим завдяки виступу українського виконавця ХАС та відомої співачки Злати Огнєвіч.

А от головні події другого фестивального дня розгорталися навколо велосипедної теми. О 9 годині ранку з Черкас до Чигирина вирушила колона велосипедистів у межах веломарафону «Черкаси-Чигирин». Загалом зібралося більше сотні сміливців, що виявили бажання та готовність проїхати 70 кілометрів на ровері до епіцентру фестивалю VIRA FEST.

Безпосередньо у Чигирині відбулися змагання «Крутий ровер» та «Малий ровер». Велозаходи відбулись за підтримки компанії «MЕДІННА+» — українського виробника води з меланіном AquaMelan. Представнику від велосипедистів керівники компанії «MЕДІННА+» вручили фірмову футболку з логотипом компанії і упаковку води «Aqua Melan» та побажали удачі в нових звершеннях!

Цього ж дня у Чигирині відбувся фінал Конкурсу таланту та краси «Красуня VIRA FEST». Перемогу здобула майбутній медик – черкащанка Мар’яна Левченко. Керівництво компанії «MЕДІННА+» окремо відзначила першу віце-міc Катерину Бондаренко та подарували фірмову футболку та упаковку води з меланіном Aqua Melan.

Фантастичним завершенням дня стали виступи талановитих українських співаків Даниїла Клягіна та Олександра Барлебена. Яскраву концертну програму представив публіці спільно з шоу-балетом Insight і талановитий співак, Золотий голос Грузії в Україні Шмагі Тагіашвілі. Кульмінацією вечора став виступ гурту KAZKA. Гурт дав свій перший виступ на Черкащині.

Фестиваль тривав два дні і лишив по собі сотні і сотні позитивних відгуків. Організатори та партнери фестивалю VIRA FEST переконані, що по-справжньому щасливих людей об’єднує віра – віра у власний талант, у свій особливий шлях, у власну місію.

– Я впевнена, що наша Віра перетворить Чигиринську землю у Храм під відкритим небом, у християнську столицю добра, любові, взаєморозуміння і віри, – наголошує засновниця та ідейна натхненниця фестивалю, президент ГО «Ділові Українські Жінки» та голова ГР «За процвітання Черкащини» Наталія Колодницька.

Відео з веломарафону:
https://www.youtube.com/watch?v=QCkF3Ewgwn4&t=2s

Остались вопросы?

Заполните форму обратной связи и наш менеджер
свяжется с вами в ближайшее время.

Наши контакты

Свяжитесь
с нами.
info@medinna.com.ua
066 099-4-911

096 099-4-911

093 099-4-911
ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!